Start
Stolica Kazachstanu
Redaktor: FG   
Astana pełna jest ekstrawaganckich, nowoczesnych budynków. Bliźniacze złote wieże, zwieńczony błękitną kopułą gigantyczny pałac prezydencki, przytłaczający rozmachem budynek parlamentu. Pomiędzy szerokimi bulwarami stoi ogromne centrum handlowe w kształcie namiotu oraz potężny meczet. Wszystko to dopełnia sala koncertowa w kształcie płatków kwiatowych czy zbudowanej specjalnie na Kongres Liderów Religii,  zmieniającej kolory szklanej Piramidy Pokoju i Pojednania.
Dla polskiego turysty czy biznesmena wszystko to jest oszałamiające, wystawne, zbyt drogie.
Według zamysłu Astana ma być stolicą nie tylko Kazachstanu, ale całej Azji Centralnej.
 
Boom gospodarczy w Kazachstanie
Redaktor: SA   

Kazachstan, kiedyś jedna z najbiedniejszych republik Związku Radzieckiego, dziś dzięki bogatym złożom surowców mineralnych przeżywa gospodarczy boom, stając się najważniejszym graczem regionu Azji Centralnej. W najnowszym rankingu Banku Światowego „Doing Business 2013", który ocenia łatwość prowadzenia biznesu w 185 krajach, Kazachstan znalazł się na 49. miejscu. Polska po awansie o siedem pozycji zajęła miejsce 55.
Chcesz wiedzieć w jakich dziedzinach i dlaczego warto współpracować z Kazachstanem? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

 
Kazachstan
Redaktor: SA   
Kazachstan to dziewiąte pod względem powierzchni państwo na świecie leżące na pograniczu dwóch kontynentów Europy oraz Azji.
W nowożytnej historii zaistniało całkiem niedawno. Powstało dopiero po upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku.
Warto wspomnieć, że historia tego obszaru i zlokalizowanych tutaj państw sięga wiele wieków wstecz. Mniej więcej do I tysiąclecia p. n. e.

hotele Kazachstan
 pośrednictwo wizowe   
wycieczki do Kazachstanu tani nocleg  
konsultacje dla biznesu  ubezpieczenie   
wyprawy do KZ  tanie bilety lotnicze   
 
Dawna stolica Kazachstanu
Redaktor: FG   
Ałmaty, leżąca na południu dawna stolica Kazachstanu, to miasto nowoczesne, z licznymi kawiarniami, restauracjami z wielonarodową kuchnią, parkami, targami, obiektami sportowymi, centrami handlowymi, klubami sportowymi, z wszystkim tym co charakteryzuje aglomeracje miejskie o różnorodnych wpływach kulturowych i otwarciu handlowym na świat.

Miasto oferuje szereg rozrywek a ponieważ otoczone jest górami dochodzą do tego jeszcze:
możliwość wspaniałych wypraw trekkingowych oraz uprawianie sportów zimowych.
 
Sprawdzone hotele w Kazachstanie tylko na e-Hotel.pl